مسابقه سراسری خاطره بازی: آقای بنتی

سگ ای به نام بنتی

آقای بنتی سگی باهوش، حساس

پسر ما آقا بنتي، دو ماهه بود که پیش ما اومد. سگ بسيار با هوش و با نمكیه خيلي خيلي هم وابسته و حساس هست. حساسیتش حتي به اندازه‌ای هست که اگه دعواش كني قهر می‌کنه و مدت ها ميره زير ميز و بيرون نمياد. يكي از مهمترين خصوصيت هاي اخلاقيش مهربونيشه. اگر يكي از ماها ناراحت باشيم و اشكي بريزيم سريعا مياد و تمام اشك هاي مارو ليس مي‌زنه و كلي غصه مي‌خوره و ناراحت می‌شه. بسيار باهوش و فهميده است. ناگفته نماند که تنها ايرادش هم اين هست كه خيلي باغريبه ها ميونه خوبي نداره و ارتباط خوبی برقرار نمی‌کنه که البته ما با كار كردن و وقت گذاشتن زياد داريم اين اخلاقشو از سرش مي‌ندازيم.

در كل باید بگم این روزها بنتي زندگي همه ما رو قشنگ تر كرده. وقت‌هایی که میگیم بریم “دد” حتی اگر خواب هم باشه شش متر از جاش می‌پره.

برای ما هيچ لذتي بيشتر از اين نيست که وقتي وارد خونه ميشيم بنتي با تمام وجودش به استقبالمون میاد و فکر می‌کنم وقتي آدم‌ها با يه حيوون به اين پاكي زندگي كنن تازه معني صداقت و وفاي سگ رو متوجه می‌شن. بنتي پاك و مهربونه، تمييزه، ناراحتي و خوشحالي آدم رو ميفهمه صاحبشو هزاران بار از خودش بيشتر دوست داره. خلاصه هر چه قدر از این موجودات دوست داشتنی تعریف کنیم بازهم کم گفتیم.

ولي به عنوان کسی که خودش یک حیوان خانگی داره باید بگم اين فرشته ها در كنار خوبيشون بايد براشون وقت گذاشته بشه و بهشون رسيدگي كرد. به خودشون، به تربيتشون، به نظافتشون باید دقت بشه و بايد هر فردي كه تصميم مي‌گيره حيوون خونگي بياره بسيار مطالعه و مشورت كنه و بعد تصميم به اين كار بگيره چون اين‌ها مثل بچه آدم مي‌شن و نبايد نسبت بهشون بي تفاوت بوده يا واگذارشون كرد چون بسيار بسيار لطمه ميبينن.

شرکت در مسابقه

جهت شرکت در مسابقه از لینک ذیل وارد کانال تلگرام پت‌مگز شوید:

ورود به کانال جهت شرکت در مسابقه

0 پاسخ

پاسخ دهید

پیوستن به بحث
دیدگاه خود را در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *