,

ساخت اسباب بازی میله‌ای گربه – خودتان بسازید

اسباب بازی میله‌ای گربه

همه ما از بازی با گربه هایمان لذت می‌بریم. گربه‌ها نیز نیاز به تفریح کردن و ارضای نیازهای غریزی خود مانند شکار کردن دارند. یکی از این اسباب بازی ها اسباب بازی میله‌ای گربه است که در آن گربه سعی در گرفتن آویز متصل به آن دارد و شما با حرکت دادن آن او را به جنب وجوش وامی‌دارید. برای بازی کردن با گربه خود لزومی به خرید اسباب بازی‌های گران‌قیمت از پت‌شاپ‌ها ندارید.بسیاری از اسباب بازی‌ها را خودتان نیز می‌توانید در منزل درست کنید. اسباب بازی میله‌ای گربه با نام‌های اسباب بازی چوبدستی گربه یا قلاب ماهی‌گیری نیز شناخته می‌شود و یکی از سرگرم کننده ترین وسایل بازی برای گربه هاست.

ساخت اسباب بازی میله‌ای گربه

برای شروع به یک میله یا لوله چوبی یا پلاستیکی احتیاج دارید. که در یک انتها سوراخی داشته باشد. چند رنگ کاموا و چسب حرارتی نیز همراه داشته باشید.

هر از هر رنگ کاموا حدود 60 سانتی متر یا در صورت تمایل بلندتر ببرید. کامواها را از وسط تا و یک دسته کنید و انتهای آن‌ها را گره بزنید.

قسمت گره خود را دز پشت گیره تخت شاسی قرار دهید تا به آسانی بتوانید آن ها راببافید و یک طناب بافته شده ایجاد کنید.

چند منگوله و  پوم پوم درست کنید. تعداد اینآویزها می‌تواند به دلخواه شما باشد.

در تصویر زیر برای شما آموزش ساخت پوم پوم و منگوله را آوردیم.

ساخت پوم پوم ومنگوله

منگوله و پوم پوم ها را به طنابی که بافته‌اید بدوزید.

می‌توانید پایین چوب یا لوله پلاستیکی را با استفاده از رشته‌های چرم یا جیر و چسب حرارتی تزئین کنید.

از سوراخ ابتدای چوب یا لوله و قسمتی از طناب بافته شده‌تان که در ابتدا گره زده بودید کاموا عبور دهید تا به یکدیگر متصل شوند.

اسباب بازی میله‌ای گربه‌ تان آماده است. از بازی با دوست کوچک پشمالویتان لذت ببرید و با به تحرک واداشتن او، به حفظ سلامتش در سنین بالا کمک کنید.

2 پاسخ

پاسخ دهید

پیوستن به بحث
دیدگاه خود را در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *